تمدید مهلت ارسال مقالات


    دبیر همایش ملی عناب در خراسان جنوبی از تمدید مهلت دریافت مقالات تا تاریخ 12 اسفندماه جاری خبر داد.

    به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، محسن پویان، امروز 23 بهمن، در جمع خبرنگاران از تمدید مهلت ارسال مقالات همایش ملی عناب خبر داد و گفت: علاقه مندان می‌توانند مقالات خود را تا تاریخ 12 اسفندماه جاری به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

    وی اظهار کرد: اولین همایش ملی عناب، با اهداف فراهم کردن زمینه ارائه جدیدترین فعالیت‌های پژوهشی مرتبط با عناب، شناسایی پژوهشگران فعال در زمینه عناب، تلاش برای فراهم کردن افزایش بهره‌وری اقتصادی و تجاری از محصول عناب، شناسایی چالش‌ها و فرصت‌های پیش رو در تولید، تجارت و فرآوری عناب و فراهم کردن زمینه هم‌افزایی اندوخته‌های پژوهشی با موضوع عناب برگزار می‌شود.

    دبیر همایش ملی عناب در خراسان جنوبی با اشاره به بهره‌گیری از ظرفیت متخصصان ملی در این همایش، افزود: این همایش در محورهای کشاورزی و منابع طبیعی، داروسازی، پزشکی، دامپزشکی، فرآوری و صنایع غذایی و اقتصاد، تجارت و صادرات برگزار می ‌شود. 

    دبیر همایش ملی عناب در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پذیرش مقالات همایش ملی عناب از 12 بهمن ماه تا 12 اسفندماه جاری  از تخفیف 40 درصدی برخوردار خواهد بود.